O naší společnosti
CASCOM, s.r.o.

Společnost CASCOM vznikla ve Zlíně už v roce 1992 a za sebou tak dnes má víc než pětadvacet let existence. Zpočátku jsme se sice po krátkou dobu věnovali dodávkám hardwaru, softwaru, a poradenství v oblasti slévárenství, už v roce 1995 jsme se ale přeorientovali na účetní služby – a ty nás nepustily dodnes. Jak se ukázalo, byla po službách kvalitního externího účetního na Zlínsku vysoká poptávka, a nám tak netrvalo dlouho etablovat se v oblasti jako spolehlivá a kvalitní firma.

Během let jsme měli možnost spolupracovat se živnostníky a firmami nejrůznějších velikostí i dalšími subjekty z nejrůznějších oborů a postupně jsme svou práci obohatili také o pomoc služby poradce nebo auditora. Koncem 90. let jsme navíc navázali kontakty s několika zahraničními firmami a začali účetní služby poskytovat i v cizím jazyce, v čemž pokračujeme dodnes.

Jsme rádi, že se nám podařilo rozvinout svou nabídku do té míry, že jsme se pro podnikatele z celého regionu stali zavedeným partnerem a že od svých klientů pravidelně dostáváme kladné ohlasy na svou práci. Vyvíjet se a přijímat další a další výzvy se chystáme i do budoucna – a budeme rádi, pokud u toho s námi budete i Vy. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Kontakty

CASCOM, s.r.o.

daňová a účetní kancelář

Adresa

Třída Tomáše Bati 385
763 02, Zlín

Telefon

603 474 483
577 644 655

E-mail

cascom@cascom.cz

Pošlete nám email