O naší společnosti
CASCOM, s.r.o.

Společnost CASCOM vznikla ve Zlíně už v roce 1992 a za sebou tak dnes má víc než pětadvacet let existence. Zpočátku jsme se sice po krátkou dobu věnovali dodávkám hardwaru, softwaru, a poradenství v oblasti slévárenství, už v roce 1995 jsme se ale přeorientovali na účetní služby – a ty nás nepustily dodnes. Jak se ukázalo, byla po službách kvalitního externího účetního na Zlínsku vysoká poptávka, a nám tak netrvalo dlouho etablovat se v oblasti jako spolehlivá a kvalitní firma.

Během let jsme měli možnost spolupracovat se živnostníky a firmami nejrůznějších velikostí i dalšími subjekty z nejrůznějších oborů a postupně jsme svou práci obohatili také o pomoc služby poradce nebo auditora. Koncem 90. let jsme navíc navázali kontakty s několika zahraničními firmami a začali účetní služby poskytovat i v cizím jazyce, v čemž pokračujeme dodnes.

Jsme rádi, že se nám podařilo rozvinout svou nabídku do té míry, že jsme se pro podnikatele z celého regionu stali zavedeným partnerem a že od svých klientů pravidelně dostáváme kladné ohlasy na svou práci. Vyvíjet se a přijímat další a další výzvy se chystáme i do budoucna – a budeme rádi, pokud u toho s námi budete i Vy. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Kontakty

CASCOM, s.r.o.

daňová a účetní kancelář

Adresa

Třída Tomáše Bati 385
763 02, Zlín

Telefon

603 474 483
577 644 655

E-mail

cascom@cascom.cz

Pošlete nám email

sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi golden goose soldes golden goose soldes golden goose soldes golden goose soldes golden goose soldes golden goose soldes golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet lunette de soleil ray ban ray ban pas cher lunette de soleil ray ban ray ban pas cher lunette de soleil ray ban ray ban pas cher ray ban outlet ray ban outlet ray ban outlet ray ban outlet ray ban outlet ray ban outlet pandora outlet pandora outlet 2018