Poskytujeme tyto služby

Co přesně v nabídce společnosti CASCOM najdete?

Vedení účetnictví

Vedení účetnictví (dříve podvojného účetnictví) je služba určená především pro subjekty registrované v obchodním rejstříku. Vedení účetnictví zahrnuje pravidelné zpracovávání podkladů, vedení standardní dokumentace, evidencí a knih, zpracování roční závěrky nebo zastupování na úřadech.

Daňová přiznání

Pokud se Vám orosí čelo pokaždé, když se začne blížit termín podání daňového přiznání, možná byste ocenili pomocnou ruku. My Vám rádi zpracujeme daňové přiznání ke všem typům daní (daň z příjmů, DPH, silniční daň, daň z nemovitostí) a pokud to budete potřebovat, pomůžeme Vám i s žádostí o odklad podání.
P

Účetní a daňové poradenství

Ať už máte jakoukoli otázku z oblasti účetnictví nebo daní, tým naší společnosti Vám ji dokáže zodpovědět. Roky zkušeností nám daly praktický i teoretický vhled do oboru a my jsme hrdí na to, že dnes dokážeme své klienty nasměrovat tak, aby plnění svých zákonných povinností dokázali bez problému skloubit s prosperitou své firmy.

Mzdová agenda

Má Vaše společnost zaměstnance? Potom nejspíš dobře víte, že rozšířené možnosti, které Vám to dává, jsou vykoupeny větší mírou administrativních povinností. My Vám se mzdami Vašich zaměstnanců rádi pomůžeme, postaráme se o komunikaci s relevantními úřady a pojišťovnami, zařídíme odvody a bankovní příkazy pro mzdy i řadu dalších služeb.

Okrajově se zabýváme i vedením daňové evidence

Daňovou evidenci (dříve jednoduché účetnictví) vede velká většina OSVČ a další subjekty, které nepatří mezi tzv. účetní jednotky. My jim k tomu dokážeme nabídnout komplexní servis, včetně vedení zákonem stanovených knih a evidencí, zpracování roční závěrky, zastupování na úřadech, zpracování měsíčních výkazů a řady dalších služeb.

Další služby

  • zprostředkování auditu
  • optimalizace daní v zákonném rámci
  • komunikace s úřady
  • zpracování podkladů pro potřeby bankovních a finančních institucí
  • všechny služby také v cizím jazyce (angličtina, němčina, francouzština, ruština, italština)

Kontakty

CASCOM, s.r.o.

daňová a účetní kancelář

Adresa

Třída Tomáše Bati 385
763 02, Zlín

Telefon

603 474 483
577 644 655

E-mail

cascom@cascom.cz

Pošlete nám email